Datei:BSicon exdSTR.svg
Gröössi vor PNG-Vorschou vor SVG-Datei: 250 × 500 Pixel. Wyteri Ufflösige: 120 × 240 Pixel | 240 × 480 Pixel | 384 × 768 Pixel | 512 × 1.024 Pixel | 1.024 × 2.048 Pixel.
Originaldatei (SVG-Datei, Basisgrößi: 250 × 500 Pixel, Dateigrößi: 197 Bytes)
Dateiversione
Klick uf e Zytpunkt zu aazeige, wie s dert usgsäh het.
Version vom | Vorschaubild | Mäß | Benutzer | Kommentar | |
---|---|---|---|---|---|
aktuell | 14:33, 2. Feb. 2020 | 250 × 500 (197 Bytes) | Jc86035 | Uploaded file | |
03:47, 22. Mär. 2009 | 250 × 500 (398 Bytes) | Axpde | {{Information |Description= {{en|1= ex slender track}} {{de|1= '''d'''ünn '''ex Str'''ecke}} |Source= self-made |Date= 15.04.2007 |Author= user:axpde |Permission= {{cc-by-sa-3.0-de}} |other_versions= }} {{validSVG}} [[Category:Icons for railway des |
Verwändig vu dr Datei
Di folgende Sytene händ en Link zu dem Bildli:
Wältwyti Dateinutzig
Die andere Wikis bruche die Datei:
- Gebruch uf be.wikipedia.org
- Gebruch uf cs.wikipedia.org
- Gebruch uf da.wikipedia.org
- Gebruch uf de.wikipedia.org
- Pressburger Bahn
- Nordbahn (Österreich)
- Bahnstrecke Stade–Osterholz-Scharmbeck
- Voreifelbahn
- Südbahn (Österreich)
- Ostbahn (Österreich)
- Bahnstrecke Langelsheim–Altenau (Oberharz)
- Bahnstrecke Scheuerfeld–Emmerzhausen
- Chemin de Fer de la Rhune
- Ennepetalbahn
- Eisern-Siegener Eisenbahn
- Bahnstrecke Kufstein–Innsbruck
- Bahnstrecke Herborn–Montabaur
- Isle of Man Railway
- Benutzer:Axpde/Bahnstrecke Duisburg–Düsseldorf
- Diskussion:Pressburger Bahn
- Bahnstrecke Saragossa–Canfranc
- Bahnstrecke Novosedly–Zellerndorf
- Portal Diskussion:Bahn/Archiv/2010/II
- Benutzer:Mueck/GU
- Benutzer:Mueck/RB
- Bahnstrecke Montbozon–Lure
- Chemin de fer du Blanc-Argent
- Stammstrecke (Wien)
- Kreisbahn und Hafenbahn Emmelsum
- Ölhafenbahn
- Bahnstrecke Rosheim–Saint-Nabor
- Bahnstrecke Tours–Saint-Nazaire
- Benutzer:Re482/ohi82
- Bahnstrecke Meyrargues–Nizza
- Bahnstrecke Coolus–Sens
- Zweigstrecke Cresswell–Cheadle
- Bahnstrecke Saint-Julien–Saint-Florentin-Vergigny
- Bahnstrecke Saint-Julien–Gray
- Bahnstrecke Culmont-Chalindrey–Gray
- Bahnstrecke Moret-Veneux-les-Sablons–Lyon-Perrache
- Bahnstrecke Gray–Fraisans
- Bahnstrecke Marcq-Saint-Juvin–Baroncourt
- Bahnstrecke Avallon–Nuits-sous-Ravières
- Bahnstrecke Port-de-Piles–Argenton-sur-Creuse
Wältwyti Verwändig vu däre Datei aaluege.